Kontakt - paneltech.pl
PL| EN| DE| CZ| FI| RU

Kontakt

PaNELTECH Sp. z o.o.
ul. Michałkowicka 24 Chorzów 41-508
E: info@paneltech.pl
T: 32 245-91-41 do 46
F: 32 245-91-39
NIP 6270012306
REGON 008118215
KRS 0000105517 Sąd Rejonowy Katowice- Wschód w katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Maciej Romański
Dyrektor Handlowy
T: +48 513 188 672
E: maciek.r@paneltech.pl
Roman Rożek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
T: 507 000 668
E: r.rozek@paneltech.pl
Dariusz Zatorski
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 519 332 387
E: d.zatorski@paneltech.pl
Krzysztof Schudy
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 505 938 943
E: k.schudy@paneltech.pl
 
Rafał Miś
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: +48 519 332 388
E: r.mis@paneltech.pl
Mariusz Persona
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 519 332 378
E: m.persona@paneltech.pl
Tomasz Watoła
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 513 188 671
t.watola@paneltech.pl
Tomasz Stępień
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
T: 505 938 991
E: t.stepien@paneltech.pl

Dział obsługi klienta

Bramy Hormann
T: 32 245 91 41 WEWN. 320
bramy@paneltech.pl

Drzwi przemysłowe i chłodnicze
Aleksander Ślęzak
T: +48 507 000 698
T: 32 245 91 41 w. 400
a.slezak@paneltech.pl
Dział obsługi klienta
T: 32 245-91-41 wew. 300
E: styropian@paneltech.pl

Grzegorz Pawełoszek
T: +48 507 000 657
E: styropian@paneltech.pl
Grzegorz Nowak
T: +48 519 332 385
E: styropian@paneltech.pl
Maciej Sieradzki
T: +48 507 000 642
E: styropian@paneltech.pl

Dział eksportu
Barbara Kopiecka
M: +48 505 93 89 54
T: +48 32 245 91 41 wewn. 212
E: b.kopiecka@paneltech.pl

Żaneta Pilichiewicz
M: +48 505 938 878
T: 32 245 91 41 wewn. 213
E: z.pilichiewicz@paneltech.pl

Lukasz Poskuta
M: +48 505 93 88 66
T: 32 245 91 41 wewn. 202
E: l.poskuta@paneltech.pl